CO NAS WYRÓŻNIA?

01

Wyjątkowy koncept

W oparciu o unikalne know – how, stworzyliśmy 15 lat temu wzorcowy model gabinetu Studio Figura, który stał się marką oraz symbolem sprawdzonego sposobu na biznes.

02

Lider branży w Polsce

Jesteśmy największą franczyzą w branży beauty. Dzięki niespotykanej nigdzie indziej kompleksowości zabiegów, nasz koncept jest najczęściej wybieranym partnerem ze wszystkich gabinetów modelowania sylwetki w kraju. Zaufało nam tysiące przedsiębiorców w kraju i na świecie.

03

Przejrzyste i jasne zasady

Nie pobieramy ani jednego procenta z zysków, jakie nasi Partnerzy osiągają, prowadząc własne gabinety Studio Figura. To, co zarobisz, jest Twoje!

04

Innowacyjne urządzenia

Od 2006 roku jesteśmy jedynym producentem autorskich urządzeń Studio Figura. Z roku na rok tworzymy nowe, innowacyjne urządzenia, zawsze przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku technologii.

05

Autorska linia suplementów i kosmetyków

Wytwarzamy 100% naturalne produkty, należące wyłącznie do segmentu Marki Premium. Wszystkie nasze produkty są unikalne oraz dostępne wyłącznie w licencjonowanych gabinetach Studio Figura.

06

Wsparcie merytoryczne

Każdy z naszych Partnerów przed Wielkim Otwarciem własnego gabinetu, odbywa kompleksowe szkolenie z zakresu specyfikacji oraz obsługi urządzeń, sprzedaży, czy stosowania skutecznej reklamy w social mediach.

07

Wsparcie od samego początku

Do każdego z naszych Partnerów biznesowych, od pierwszych dni porozumienia, przydzielony zostaje „opiekun” z siedziby Studio Figura, który wprowadza go w świat biznesu. Nasi specjaliści zaprojektują dla Ciebie własne Studio, pomogą Ci uzyskać dofinansowania.

08

Wymiana doświadczeniem

Prowadzimy grupy, na których właściciele Studiów dzielą się ze sobą doświadczeniem oraz pomagają wdrożyć skuteczne narzędzia, m.in. zwiększające sprzedaż usług. Organizujemy dla naszych Partnerów cykliczne Akademie Studio Figura, które poszerzają wiedzę oraz świadomości marki.

Decyzja nasuwa się sama:

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Zaczynając od jednego gabinetu w pod poznańskiej miejscowości, rozwinęliśmy koncept Studio Figura do światowych rozmiarów potentata w branży fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej. Ponad 365 gabinetów w kraju, ponad 1000 na świecie. Sprawdź najważniejsze wydarzenia minionych 15 lat, które wyraźnie wpłynęły na kreowanie się trendów w naszym kraju!

Zaciekawiła Cię nasza historia?

KONCEPT STUDIO FIGURA

Studio Figura International to koncept założony w 2006, powstały wyłącznie dla kobiet, aby każda z klientek mogła czuć się w nim komfortowo oraz pewnie. Na tle konkurencji wyróżniamy się autorskim połączeniem trzech stref: fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej. Od 15 lat jesteśmy jedynym producentem autorskich urządzeń SF, co tylko umacnia naszą niezależność na rynku.

studio

Strefa Fitness

Technologia stosowana w urządzeniach ze strefy fitness pozwala naszym klientkom spalać tkankę tłuszczową w sposób selektywny, czterokrotnie szybszy niż podczas standardowych ćwiczeń na siłowni. Innym przykładem naszych innowacyjnych rozwiązań jest wprowadzenie do urządzeń technologii pozwalającej wytwarzać specyficzne podciśnienie, stymulujące wysiłek oraz przyspieszające osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

studio

Strefa Wellness

Po angażujących ćwiczeniach w strefie fitness oferujemy klientkom odprężające zabiegi ze strefy wellness, które poza modelowaniem sylwetki oraz redukcją cellulitu, mają działanie prozdrowotne. Technologia limfodrenażu pozwala np. redukować obrzęki limfatyczne oraz może być stosowana jako terapia przeciwżylakowa.

studio

Kosmetologia Estetyczna

Poza wypracowaniem wymarzonej sylwetki, klientki naszego Studio mają możliwość korzystania z pełnego zakresu zabiegów upiększających ciało: poprawiających kontur twarzy, liftingujących wiotką skórę powstałą po przebytej ciąży lub utracie masy ciała, redukujących zmarszczki czy działających odmładzająco; (poprzez zwiększone wytwarzanie kolagenu zwanego proteiną młodości). Zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej aktywują także regenerację komórek oraz wspomagają naturalny metabolizm oraz układ odpornościowy organizmu.

studio

Kosmetyki & Suplementy

Dysponujemy autorską linią naturalnych kosmetyków oraz suplementów diety marki premium, produkowanych w Polsce. Jesteśmy jedynym producentem oraz dystrybutorem produktów Studio Figura PRO. Wysoka ilość składników aktywnych, wegański skład oraz brak substancji ropopochodnych wśród wszystkich naszych kosmetyków, to zaledwie część cech, jakie wyróżniają naszą linię.

studio

Fundacja

Rozpoznawalność naszego konceptu na sięga bardzo szerokich obszarów. Według statystyk istniejemy w świadomości co trzeciej Polki, dzięki czemu rok 2021 jest najlepszym czasem do uruchomienia kolejnego projektu, jakim jest Fundacja Studio Figura. Założeniem tego przedsięwzięcia jest zwalczanie otyłości wśród dzieci i dorosłych m.in. poprzez promowanie zdrowego trybu życia, finansowanie bądź dofinansowywanie kosztów leczenia i rehabilitacji osób chorych na otyłość, organizację szkoleń, instruktaży, seminariów, a także wiele, wiele innych aktywnych działań w sektorze publicznym.

JASNE ZASADY – OWOCNA WSPÓŁPRACA!

Jaka jest wysokość inwestycji?

Aby rozpocząć z nami współprace, nie potrzebujesz gotówki na start! 98% Naszych Partnerów korzysta z form finansowania inwestycji takich jak kredyt czy leasing. Leasing może dostać każdy, dodatkowo współpracujemy z brokerami finansowymi, którzy mają doświadczenie w uzyskiwaniu finansowania dla StartUpów, czyli nowo powstałych działalności. Ceny urządzeń zaczynają się od 3,5 do 99 tys. zł. Najczęściej, nasi Partnerzy wybierają zestawy o wartościach pomiędzy 270 tys. zł a 410 tys. zł. Zwrot inwestycji uzyskasz w przeciągu 8 – 15 miesięcy.

Co daje licencja od Studio Figura?

Otrzymasz od nas gotowy biznesplan! Pomożemy Ci w uzyskaniu środków na inwestycję (dotacje, kredyty, leasingi). Wykonamy dla Ciebie projekt lokalu w oparciu o rzut płaski i zdjęcia (propozycja wystroju). Dodatkowo otrzumujesz od nas dostęp do szkoleń i wsparcia marketingowego. Dzięki jednorazowej opłacie licencyjnej w wysokości 35 000zł Twoja działalność rozpocznie się z pozycji najbardziej rozpoznawalnej marki, działającej w branży beauty w Polsce!

Korzyści płynące z opłaty franczyzowej ?

Dzięki naszemu partnerstwu, Twoja marka promowana będzie w najczęściej oglądanej stacji telewizyjnej, w trakcie trwania cyklu metamorfoz Studio Figura. Zyskujesz dostęp do prowadzenia własnej działalności pod oficjalnym logo Studio Figura International oraz identyfikujesz się jako zaufany Partner światowego konceptu SFI. Dodatkowo otrzymujesz od nas kompedium wiedzy o tym, jak kierować biznesem z pozycji lidera w branży beauty, działając w oparciu o nasze 15-letnie doświadczenie. Opłata franczyzowa wynosi zaledwie 267 zł miesięcznie!

Czy istnieją ukryte koszty ?

Nie partycypujemy w Twoich zyskach w przeciwieństwie do działalności franczyzowych, a umowę podpisujemy na czas nieokreślony. Nie ingerujemy w zarobki Twojego Studio, wszystkie przychody jakie osiągasz – należą do Ciebie. Nie wprowadzamy żadnych ukrytych kosztów. Warunki finansowe naszej współpracy są jasne, przejrzyste i w pełni korzystne dla naszych Partnerów.