2006 – OTWARCIE PIERWSZEGO GABINETU

Prezes marki Izabella Michalak otwiera pierwszy gabinet Studio Figura w Polsce, na terenie Tarnowa Podgórnego. W tym samym roku ruszamy z produkcją urządzeń i wprowadzamy na rynek przełomowego Roll Shaper’a który staje się urządzeniem flagowym konceptu.

2007 – POCZĄTEK EKSPANSJI NA RYNEK ZAGRANICZNY

Powstaje 30 pierwszych gabinetów Studio Figura w kraju, otwieramy się także na rynku zagranicznym, m.in. Na Litwie i Łotwie. W tym samym roku rozpoczynamy produkcję suplementów diety oraz kosmetyków

2008 – TURCJA I PIERWSZY KONKURS METAMORFOZ

Startujemy z autorskim projektem pt. Konkurs Metamorfoz. Występujemy na najsłynniejszych targach w Polsce oraz ruszamy z ekspansją na rynek Turecki.

2009 – DYSTRYBUCJA URZĄDZEŃ SF ZAGRANICĄ

W związku z rosnącym zainteresowaniem wokół konceptu Studio Figura na rynku litewskim, rozpoczynamy w tym kraju dystrybucję naszych urządzeń.

2010 – CIĄG DALSZY ROZWOJU…

Tworzymy kolejne suplementy i kosmetyki. Osiągamy ogromne sukcesy na Międzynarodowych Targach Poznańskich i wchodzimy na kolejny rynek zagraniczny, tym razem jest to Bułgaria!

2011 – ROSNĄCE ZAINTERESOWANIE KONCEPTEM, 80 GABINETÓW W POLSCE

Udzielamy wywiadów dla największych Wielkopolskich czasopism. W tym roku liczba gabinetów Studio Figura w Polsce sięga 80.

2012 – #100! WCIĄŻ ROSNĄCA ROZPOZNAWALNOŚĆ

Posiadamy równo 100 otwartych gabinetów w Polsce! Nasz koncept zyskuje ogromną popularność w sieci oraz na rynku krajowym, a my w tym czasie docieramy do Wielkiej Brytanii!

2013 – NOWE TECHNOLOGIE!

Wprowadzamy innowacyjne technologie – trening w podciśnieniu i spalanie selektywne! Otwieramy nową linie produkcyjną na rynku zagranicznym! Docieramy do Gruzji, rozszerzamy nasze działania marketingowe, stawiamy na internet. Tworzymy dział kreacji, który skupia się wokół działań online

2014 – WIĘKSZA CENTRALA SFI

Zmieniamy naszą siedzibę na większą! Rozwijamy zespół oraz zyskujemy ogromną popularność na Litwie, Łotwie i w Estonii

2015 – STUDIO FIGURA LIDEREM W BRANŻY BEAUTY

Zostajemy liderem branży w Polsce – to my wyznaczamy trendy! Zaufało nam już przeszło 150 partnerów biznesowych na terenie kraju, tworzymy nowe urządzenia, jesteśmy widoczni w telewizji oraz na łamach ogólnopolskich magazynów!

2016 – 10 – LECIE DZIAŁALNOŚCI

Organizujemy wielki bal dla wszystkich właścicieli z okazji 10 lecia Firmy. Otwieramy pierwszy gabinet w Australii! Tworzymy z zagranicznymi architektami nowe urządzenia do kosmetologii estetycznej. Konkurs Metamorfoz jest znany w całej Polsce

2017 – MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Słowo na ten rok to: MARKETING – rozbudowujemy zespół o najlepszych ekspertów! Wprowadzamy nowe narzędzia które zwiększają rozpoznawalność naszych partnerskich gabinetów w sieci. Powstają kolejne strony internetowe, fanpage, Youtube – jesteśmy obecni na wszystkich kanałach!

2018 – WSPÓŁPRACA Z GWIAZDAMI, 200 GABINETÓW

W Polsce posiadamy 200 gabinetów, nawiązujemy współpracę z gwiazdami, organizujemy liczne szkolenia tematyczne dla naszych partnerów. Rozpoczynamy budowę nowej siedziby oraz zakładu produkcyjnego w Wysogotowie!

2019 – STUDIO FIGURA W TELEWIZJI!

Wchodzimy z własnym programem do Telewizji Polskiej, stawiamy na marketing i rozwijamy naszą współpracę z gwiazdami. Otwieramy kolejnych 70 gabinetów w kraju! Przeprowadzamy finał Konkursu Metamorfoz w prestiżowej Auli Artis w Poznaniu oraz docieramy na rynek islandzki

2020 – TRZECI SEZON! AKADEMIA, GALA, #EMS

Przeprowadzamy kolejny, już trzeci sezon programu w TV, posiadamy drugą siedzibę produkcyjno-logistyczną. Pomimo pandemii dalej działamy, przeprowadzamy Akademię oraz galę metamorfoz zupełnie online z tysiącami widzów! Wyprodukowaliśmy innowacyjne urządzenie treningowe #EMS. Udoskonaliliśmy produkty Studio Figura wprowadzając linię kosmetyków Marki Premium.

2021 – 4 KONTYNENTY

Posiadamy ponad 365 gabinetów na terenie kraju oraz przeszło 1000 na całym świecie! Rozwijamy dział marketingu, szkoleń oraz międzynarodowy. Otwieramy nowe gabinety w Szwecji, Pradze na Ukrainie oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przenosimy się do jeszcze większej siedziby, dystrybucja urządzeń oraz kosmetyków na terenie kraju jak i zagranicą sięga rekordowych rozmiarów. Od września po raz 4 wprowadzamy autorski program do kolejnej edycji Pytania na śniadanie!